AKADEMIA SENIORA SWISSMED

Centrum Opieki i Aktywizacji Seniorów Swissmed w Gdańsku zaprasza na wykłady o tematyce: prozdrowotnej, psychologicznej, edukacyjnej, skierowane do Seniorów. Zajęcia poprowadzą specjaliści w poszczególnych dziedzinach. Wykłady odbywają się w każdy czwartek od godz.11.00 w siedzibie Centrum Opieki i Aktywizacji Seniorów przy ul. Wileńskiej44.     Wykłady mają charakter otwarty.

NAJBLIŻSZY WYKŁAD

TEMAT WYKŁADU

Uroczyste zakończenie sezonu

z krótkim wykładem Dr Dagmary Wiewiórkowskiej-Garczewskiej

DATA WYKŁADU

22.06.2017r. godz 11.00

INFORMACJA AUDIO

Brak audio

DODATKOWE INFORMACJE

czytaj więcej o najbliższym wykładzie - program wydarzenia

Podczas uroczystego zakończenia edycji 2016/2017 będzie okazja do posumowania całorocznych działań. Zaprezentujemy nowe rozwiązania i perspektywy Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńczego przeznaczonego dla ludzi, którzy już część swojego aktywnego życia mają za sobą. Ale wiele jeszcze przed nimi. Wręczymy nagrody dla wolontariuszy Centrum Opieki i Aktywizacji Seniorów a także zaprezentujemy kolejny odcinek „Senior Express” naszej wizji seniora, zamkniętej w multimedialnym przesłaniu. Tradycyjnie w ramach Akademii nie może zabraknąć wykładu. Tym razem porozmawiamy o diecie na wakacjach. O czym warto pamiętać, a o czym zapomnieć? Na zakończenie spotkania zapraszamy na widowisko grupy teatralnej Stowarzyszenia KIS „Teatrzyk Nasze Pokolenie” pt.: „Wiosna i Miłość”.

Program wydarzenia:

  1. Powitanie
  2. Podsumowanie działań COAS w sezonie 2016/2017
  3. Nowe rozwiązania i perspektywy Centrum CRO
  4. Wręczenie nagród dla wolontariuszy Centrum Opieki i Aktywizacji Seniorów Swissmed
  5. Senior Express
  6. Wiosna i Miłość” – widowisko grupy teatralnej Stowarzyszenia KIS „Teatrzyk Nasze Pokolenie”.
  7. „Dieta na wakacje. O czym warto pamiętać, a o czym zapomnieć”.  Wykład kończący sezon 2016/2017 – dr Dagmara Wiewiórkowska-Garczewska, Centrum Opieki i Aktywizacji Seniorów.

*******

Centrum Opieki i Aktywizacji Seniorów Swissmed jako organizator konsekwentnie od 2014 roku prowadzi edukację i animację społeczną seniorów. Warto podkreślić, że spotkania w ramach AKADEMII SENIORA otwarte są dla osób z całego Pomorza. Szacunek budzi też skala przedsięwzięcia. W ciągu każdego roku odbywa się około 50 wykładów, konferencji i spotkań, podczas których poruszane są aspekty z zakresu medycyny, psychologii, fizjologii, profilaktyki i edukacji zdrowotnej. W AKADEMI SENIORA SWISSMED prezentowana jest aktualna wiedza, ale jest też czas na dyskusję, pytania i rozmowy indywidualne. To ważne, iż tworzy się przestrzeń dla wspólnoty osób starszych mogących się wzajemnie poznawać i rozwijać nie tylko intelektualnie, ale i społecznie.

aktualny plakat z zapowiedzią tematów wykładów

WSTĘP WOLNY

FRAGMENTY  DEBATY PODSUMOWUJĄCEJ SEZON 2015/2016

Skontaktuj się z nami

Siedziba:

CENTRUM OPIEKI I AKTYWIZACJI SENIORÓW SWISSMED W GDAŃSKU

80-215 Gdańsk,  ul. Wileńska 44