Fundacja Promedicine oraz Stowarzyszenie-Klub Inicjatyw Seniora – realizatorami projektu ŚWIADOMIE, KULTURALNIE, AKTYWNIE.

Termin realizacji:   25.V. – 15.VIII. 2017r.

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Gdańska

W skrócie o projekcie

Rezultatem projektu jest wzmocnienie wiedzy i kompetencji, zmniejszanie poziomu wykluczenia społecznego, pobudzenie pasji i zainteresowań, oraz rozwój osobisty.

Efektem działań projektowych jest m.in. produkcja oraz 46 emisji  spotu reklamowego (1-23.X.2017r.) przygotowanego z udziałem uczestników projektu w Studio Radia Gdańsk. Spot -w swojej treści i formie- zachęca do edukacji kulturowej, tworzenia i uczestniczenia w życiu kulturalnym miasta. Mieści w sobie zaproszenie na Uroczysty Koncert w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku pt. „Benefis Dojrzałości. Moje Życie. Moje Miasto” (Realizacja: 23.X.2017r. – wspólny projekt Fundacji Promedicine i Miasta Gdańska ), który odbędzie się w ramach tegorocznych Gdańskich Dni Seniora.

Dodatkowo uczestnicy projektu (Członkowie Stowarzyszenia – Klub Inicjatyw Seniora) są aktorami i twórcami wystawy zdjęć oraz materiału reportażowego (audio-video) z realizacji działań projektowych – skład materiałów wykonanych m.in. przez uczestników projektu.

Wystawa będzie również eksponowana w ramach Gdańskich Dni Seniora 2017.

Materiały video z realizacji projektu

Teatr od zaplecza

Zajęcia edukacyjne

Wizyta w Radio Gdańsk

Rozmowa na antenie

Materiały filmowe opracowane i przygotowane przez uczestników projektu.

Spot reklamowy

Realizacja:  Stowarzyszenie Klub Inicjatyw Seniora

Czas:  33 sek.

Emisja: 1-23. X. 2017r.  Radio Gdańsk

Ilość: 46